VOLYŇSKÁ POUŤ

Tradiční volyňská pouť nově s řemeslnými trhy, podiem na náměstí a celodenním kulturním programem.

8:00 náměstí Svobody

Trhy na náměstí

9:00 U Špejcharu

MYSLIVECKÁ KAPELA ATLAS

Koncert myslivecké kapely Atlas, která byla založena v roce 1974 jako malý taneční orchestr a již v této době spolupracovala s dechovkou Úhlavan. Obě skupiny hudebníků postupem času splynuly. Lidové písničky a také moderní střední proud povznesly kapelu do popularity.

 

10:00 náměstí Svobody

SKUPINA ATOM

Zábavová kapela

 

11:30 náměstí Svobody

NETOPÍM SE

rocková kapela z Volyně

 

13:30 náměstí Svobody

BĚŽKAŘSKÁ ODYSEA

Výlet je závodem, jehož hlavní cena je zážitek. V tomto ohledu jsou tito muži nejlepšími závodníky z nejlepších – skuteční šampióni. Dokonce větší, než si sami myslí. Dva běžkaři ztraceni v mapě i v ročním období, bok po boku a však v jedné stopě podstupují běžkařskou odyseou – bludnou pouť s nejasným koncem i průběhem! Hole vzhůru, vosk na knír, čaj na kuráž a krok sun krok!

Představení „Běžkařská odysea“ čerpá z letitých zkušeností Bratrů v tricku na poli pouličního divadla. Tradičně silnou doménou souboru je sebeironie, žonglování, předmětová manipulace, střídmá akrobacie a laskavý humor. Diváci budou psychicky i fyzicky vtaženi do děje ať se děje co se děje.  Žádná stopa? Nevadí, tohle představení není žádná klasika!

15:00 náměstí Svobody

POP-ROCKOVÁ KAPELA FLÁM

sobí na hudební scéně od roku 1997 a reprodukuje tvorbu předních českých kapel a interpretů jako jsou např. Lucie, Kabát, Tři sestry, Buty, Mňága a Žďorp, Chinaski, K. Gott, Michal Hrůza, Janek Ledecký, R. Müller, Michal Prokop, Wohnout, Škwor, Blue Effect, Olympic a řada dalších. Svým repertoárem kapela osloví všechny věkové generace a zaujme i svou interpretací, neboť věrně a precizně kopíruje originál skladeb.

 

 

 

Prodejní místo si lze zakoupit zde v odkazu.